Wegens enorme belangstelling 24 september nog een Informatielab: ‘Wat maakt onze school uniek?’

Posted on jun 20, 2016

Wegens enorme belangstelling voor het Informatielab op 25 juni, organiseren wij op zaterdag 24 september van 15:30 – 17:30 nog een Informatielab (deelname = gratis) met als onderwerp ‘Wat maakt onze school uniek?’

In Informatielabs delen wij kennis over de ontwikkelingen in onderwijs en geven wij tips mee om deze toe te passen in de ontwikkeling en begeleiding van uw kind. We hanteren het principe van ‘leren in interactie’: door de uitwisseling van ideeën en informatie in een kleinschalige omgeving, krijgt de theorie meer betekenis, is leren effectiever en leuker én gaat u na afloop weg met bruikbare adviezen.

Wilt u meer weten over dit Informatielab of wilt u zich opgeven, klik dan hier.

Share